Pevný ocelový náramek s řetězovým motivem - Meucci DB642
Kód: DB642Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní pevný ocelový náramek s řetězovým motivem Meucci DB642 je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která je známá svou odolností, dlouhou životností a stálým leskem. Díky tomu si náramek zachovává svůj atraktivní vzhled i při každodenním nošení.
Vzhled pevného ocelového náramku s řetězovým motivem Meucci DB642 tvoří pevně propojené kovové články ve stylu řetězu, které na sebe plynule navazují a vytvářejí kompaktní a výrazný celek. Celolesklý ocelový povrch dodává náramku čistý, moderní a lehce industriální vzhled.
Díky pevnému a pohodlnému provedení se pevný ocelový náramek s řetězovým motivem Meucci DB642 dobře nosí a stabilně sedí na zápěstí. Náramek je ideální volbou pro každodenní nošení i jako stylový doplněk pro výraznější outfit.
- Dárková krabička zdarma
- Zboží pochází od českého distributora - splňuje vysoké nároky na kvalitu použitého materiálu (neobsahuje škodlivé těžké kovy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové náramky |
|---|---|
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Zapínání: | Zámek a kloub |
| Povrch: | Lesklý |
| Délka náramku: | 20 cm |
| Šířka: | 13 mm |
| Váha: | 31,3 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Meucci |
|---|---|
| Adresa : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail : | info@meucci.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Martin Křikava |
| Adresa zástupce v EU : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail zástupce v EU : | info@meucci.cz |
