Pevný ocelový náramek s rytými čtvercovými motivy - Meucci DB638
Kód: DB638Související produkty
Detailní popis produktu
Stylový pevný ocelový náramek s rytými čtvercovými motivy Meucci DB638 je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou odolností, pevností a dlouhodobě stálým leskem. Díky tomu si náramek zachovává svůj elegantní vzhled i při každodenním nošení.
Vzhled pevného ocelového náramku s rytými čtvercovými motivy Meucci DB638 tvoří hladká kovová plocha doplněná o jemně rytý geometrický vzor, který je složený z pravidelných čtvercových motivů. Tento detail vytváří zajímavou strukturu, která náramku dodává moderní a lehce industriální charakter, aniž by působil rušivě.
Díky pevnému a pohodlnému provedení se pevný ocelový náramek s rytými čtvercovými motivy Meucci DB638 dobře nosí a stabilně sedí na zápěstí. Náramek je ideální volbou pro každodenní nošení i jako výrazný, ale stále elegantní doplněk.
- Dárková krabička zdarma
- Zboží pochází od českého distributora - splňuje vysoké nároky na kvalitu použitého materiálu (neobsahuje škodlivé těžké kovy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové náramky |
|---|---|
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Zapínání: | Zámek |
| Povrch: | Lesklý |
| Délka náramku: | 19 cm |
| Šířka: | 12 mm |
| Váha: | 25,2 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Meucci |
|---|---|
| Adresa : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail : | info@meucci.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Martin Křikava |
| Adresa zástupce v EU : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail zástupce v EU : | info@meucci.cz |
