Pouze do 21.6.2024 sleva 35% na celý sortiment nezlevněného zboží s kódem: CERVEN24

Vrácení, výměna a reklamace

Chci zboží vyměnit (lhůta 90 dní):

Nesedí Vám velikost prstýnku, náušnice nepasují k tvaru Vašeho ucha, náhrdelník je příliš dlouhý? Nic se neděje, to se stává. Rádi Vám zboží vyměníme za jiné, které Vás opravdu potěší. Špatně zvolené zboží vložte zpět do dárkové krabičky a odešlete s fakturou (postačí kopie, případně číslo objednávky/faktury na lístečku) na adresu uvedenou níže. Nezapomeňte uvést vybrané zboží (kód produktu, např.: SE134). Obratem Vám zašleme vybrané zboží v původní dárkové krabičce. Na výměnu nepoužitého zboží máte 90 dní.

Chci zboží vrátit (lhůta 14 dní):

Zboží nenaplnilo Vaše očekávání? To nás mrzí, většina zákazníků je s našimi produkty spokojena. Vrátíme Vám peníze na účet. Zboží vložte zpět do dárkové krabičky a odešlete s fakturou (postačí kopie, případně číslo objednávky/faktury na lístečku) na adresu uvedenou níže. Nezapomeňte uvést číslo účtu, kam Vám peníze vrátíme (pokud jste platili platební kartou, transakci refundujeme, není potřeba uvádět číslo účtu). Na vrácení zboží máte 14 dní. Zboží musí být vráceno nepoužité a bez poškození. Pro usnadnění procesu můžete použít formulář pro odstoupení od smlouvy (formát PDF ke stažení zde, formát DOC ke stažení zde).

Chci zboží reklamovat (záruční doba 2 roky):

Snažíme se dělat maximum pro Vaši spokojenost. Produkty pečlivě vybíráme a před prodejem a odesláním důkladně kontrolujeme. Občas se ale přihodí něco nečekaného. Nestává se nám to často a rádi Vám v této situaci pomůžeme. Na zboží platí dvouletá záruka. Zboží vložte zpět do dárkové krabičky a odešlete s fakturou (postačí kopie, případně číslo objednávky/faktury na lístečku) na adresu uvedenou níže. Důkladně popište závadu na zboží. Lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dní, ale obvykle reklamace řešíme do týdne. Zboží zašleme zpět v původní dárkové krabičce. Pro usnadnění procesu můžete použít formulář pro uplatnění reklamace (formát DOC ke stažení zde).

Adresa pro zaslání:

Juvelora.cz - Martin Křikava
Bednaříkova 1a
628 00 Brno

Doporučujeme odeslat ve vhodném balení a bezpečnou službou. Za poškození/ztrátu v průběhu zpětné dopravy nezodpovídáme.

Výměnu, vrácení a reklamaci můžeme vyřešit i osobně na výše uvedené adrese. Pro tyto situace je potřeba domluvit přesný termín navštěvy, abychom se Vám mohli plně věnovat. Pro domluvu návštěvy využijte kontaktní formulář.