Pouze do 18.7.2024 sleva 35% na celý sortiment nezlevněného zboží s kódem: CERVENEC24

Prsteny

Ve vašich dívčích snech hrál hlavní roli. Romantická hudba a on. A... on? Kdo? No přece TEN prsten, s perlou nebo jiným kamenem, který potom na vašem prsteníčku bude předznamenávat, že vy jste s někým rozhodnutá svůj osud spojit už napořád. To ovšem neznamená, že prsteny musejí mít svoje místo jen tam, kde se někdo o něco žádá.

Muže rozhodně můžete mít po zbytek života jediného, ale šperk? Prstenů je tolik, vybírejte třeba mezi těmi stříbrnými a buďte s jejich pomocí každý den jiná.

Vstupte do světa nekonečné krásy a vyjádřete svou jedinečnost s našimi prsteny. Nechte se pohltit září zirkonů a perfektním zpracováním. Objevte prsten, který zanechává stopu na srdcích a přináší nezapomenutelné okamžiky radosti a lásky.

Nejprodávanější

151 položek celkem

Cena

2991999
12991999

Značky

Velikost

Barva

Materiál

Hlavní kámen

Postranní kameny

Povrchová úprava

Položek k zobrazení: 151
SS200R
Tip
+ další
SS200R-57
SYR045
Novinka Tip
599 Kč
SYR045
Nahoru
Další produkty

Nabízíme široký výběr náušnic, náhrdelníků a náramků, které dokonale doplní vaše prsteny. Od jemných a decentních designů po výrazné a výjimečné kousky. Objevte stříbrné šperky plné elegance a osobitého stylu a vytvořte si unikátní kombinace, které vám budou připomínat nezapomenutelné okamžiky a přinesou radost do Vašeho života.