POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1500 KČ

O Juveloře

Juvelora, radost garantujeme

Tradice může začít právě teď. Protože Juvelora je značkovým místem, kde naleznete nejlepší výběr stylových šperků  a kvalitní doplňkové služby. Nenabízíme tisíce produktů, které budete prohlížet celou věčnost. Nabízíme stovky pečlivě vybraných produktů, které zaručeně nezklamou. Našim cílem je dodávat na lokální trh ověřené značkové šperky Meucci

Hlavní hodnoty Juvelory

1. Důvěra a garance kvality

Juvelora je elektronický obchod certifikovaný Puncovním úřadem. Nabízíme ověřené šperky ze stříbra a oceli, které vynikají svou kvalitou, zpracováním a ověřeným původem. U šperků naleznete veškeré důležité informace o materiálu, kamenech, váze a zpracování.

2. Ctíme tradice a moderní design

Snažíme se vybírat osvědčený vzhled šperků, které kombinují tradici s aktuálními moderními trendy.

3. Respektujeme city

Nabízíme šperky pro různé výjimečné události nebo příležitosti. Věnujeme mimořádnou pozornost každému sebemenšímu detailu, protože chápeme jeho důležitost.

4. Slušná a zdvořilá komunikace

Ať s Juvelorou budete kdykoliv komunikovat e-mailem nebo telefonicky, vždy bude veškerá komunikace probíhat na zdvořilé úrovni. Budeme odpovídat na jakékoliv Vaše otázky nebo Vám radit při výběru vhodného šperku.

5. Naplňujeme očekávání a přinášíme radost

Juvelora je výjimečný obchod, a proto každý šperk doručíme v luxusní dárkové krabičce. Ke šperku Vám také přibalíme kartičku s prostorem pro věnování a jako poděkování za Vaši důvěru navíc obdržíte slevový kupón na další nákup.

Napsali o nás:

Lucie z blogu Shoesmaniac.cz

Lucie a stříbrné náušnice - shoesmaniac.cz

"Novinkou v mém šperkovém arzenálu jsou tyto stříbrné náušnice osázené zirkony. Šperk je z rhodiovaného stříbra, takže nečerná a dlouho vydrží takto krásně lesklý. Zirkony jsou zasazeny velmi pevně, tudíž by neměly vypadnout. Mám z nich velkou radost a budu je ráda nosit."

Celý článek zde

Elizabeth z blogu Elizabethlore.cz

Stříbrné prsteny - Elizabethlore.cz

Ke každému šperku je překrásná krabička, leštěnka na šperky, protiprachový pytlíček a také darovací kartička, pokud chcete stejně jako já šperk někomu věnovat. Vázání na krabičce je opravdu princeznovské a to se mi strašně moc líbí. Věřím, že většina z vás sází mimo jiné i na vzhled balení, pokud jde o dárky.

Celý článek zde

Veronika z blogu Veronika-angelina-coufalova.cz

Stříbrný prsten - veronika-angelina-coufalova.cz

Nejvíc k srdci mi přirostla nabídka prstýnků a místo většího prstenu s krásným akvamarínem jsem se rozhodla pro tohoto jemného stříbrného fešáka. Prstýnek je vyroben ze stříbra, povrchová úprava byla doladěná rhodiováním (nečerná a má vzhled bílého zlata). Hlavní i vedlejší kamínky tvoří kubické zirkony.

Celý článek zde.

Pavlína z blogu S-hejvi.blog.cz

Stříbrné náušnice - s-hejvi.blog.cz

Proč mě ale tento obchod zaujal je nejen kvalita zboží, ale především i cenová dostupnost a rychlá komunikace. Náušnice mi přišly domů hned druhý den a pokud na rychlo sháníte dárek třeba pro maminku nebo kamarádku, bude tohle dle mého skvělá volba.

Celý článek a více fotografií zde.

Naďa z blogu The Colorful Thoughts

Stříbrný náhrdelník - The Colorful Thoughts

Napríklad aj náhrdelník, ktorý mi prišiel zo stránky Juvelora.cz ma veľmi potešil. Na stránke vyzeral veľmi pekne, tak som sa preň rozhodla. Je naozaj krásny a hodí sa mi skoro ku všetkému.

Celý článek zde

Kdo jsme:

Martin

Martin se stará o sortiment Juvelory, rád nakupuje a jedná s dodavateli. Jeho vinou má Juvelora 25 000 ks šperků skladem. O našich produktech ví opravdu hodně a dokáže poradit s výběrem správného šperku pro konkrétní událost.

Sylvie - kompletace zásilek

Sylvie je velmi pečlivá a má ráda vše v pořádku. Stará se o balení Vašich objednávek tak, aby zásilka došla včas a v pořádku. Kontroluje každý šperk před odesláním a dává si velký pozor na to, aby se při balení nic nepopletlo.

Tomáš - fotograf

Tomáš je opravdový profesionál ve svém oboru. Má rád počítače a fotoaparáty. Z těchto zálib vychází jeho profese produktového fotografa. Záleží mu na tom, aby každý šperk zachytil v plné kráse a bez nepřiměřeného přikrášlování.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.