Pevný ocelový náramek se zirkony - Meucci DB631
Kód: DB631Související produkty
Detailní popis produktu
Pevný ocelový náramek se zirkony Meucci DB631 je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou odolností, pevností a dlouhodobě stálým leskem. Díky tomu si náramek zachovává svůj elegantní vzhled i při každodenním nošení.
Design náramku je tvořen třemi jemně vedenými liniemi, které vytvářejí elegantní a harmonický vzhled. V jedné části náramku je umístěno více vsazených zirkonů, které vytvářejí jemný třpyt a zvýrazňují elegantní charakter šperku, aniž by působil příliš výrazně.
Díky pevnému provedení se pevný ocelový náramek se zirkony Meucci DB631 dobře nosí a stabilně sedí na zápěstí. Je vhodný pro každodenní nošení i jako elegantní doplněk pro slavnostnější příležitosti.
- Dárková krabička zdarma
- Zboží pochází od českého distributora - splňuje vysoké nároky na kvalitu použitého materiálu (neobsahuje škodlivé těžké kovy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové náramky |
|---|---|
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Zapínání: | Zámek a kloub |
| Postranní kameny: | Kubický zirkon |
| Povrch: | Lesklý |
| Délka náramku: | 19 cm |
| Šířka: | 11 mm |
| Váha: | 18,9 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Meucci |
|---|---|
| Adresa : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail : | info@meucci.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Martin Křikava |
| Adresa zástupce v EU : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail zástupce v EU : | info@meucci.cz |
