Pevný ocelový náramek s dvojitým řetězovým motivem - Meucci DB644
Kód: DB644Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní pevný ocelový náramek s dvojitým řetězovým motivem Meucci DB644 je vyroben z odolné chirurgické oceli, která si dlouhodobě zachovává svůj lesk a barevnou stálost. Díky tomu je náramek vhodný pro každodenní nošení bez obav z opotřebení.
Design pevného ocelového náramku s dvojitým řetězovým motivem Meucci DB644 je tvořen pevnými články ve stylu řetězu, které mají jednotný povrch. Náramek působí čistě, moderně a zároveň výrazně díky svému kovovému provedení.
Díky pevnému a pohodlnému zpracování se pevný ocelový náramek s dvojitým řetězovým motivem Meucci DB644 dobře nosí a snadno kombinuje s různými styly oblečení. Náramek je vhodný jak pro běžné denní nošení, tak i jako elegantní doplněk pro formálnější příležitosti.
- Dárková krabička zdarma
- Zboží pochází od českého distributora - splňuje vysoké nároky na kvalitu použitého materiálu (neobsahuje škodlivé těžké kovy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové náramky |
|---|---|
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Zapínání: | Zámek a kloub |
| Povrch: | Lesklý |
| Délka náramku: | 19 cm |
| Šířka: | 20 mm |
| Váha: | 41,1 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Meucci |
|---|---|
| Adresa : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail : | info@meucci.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Martin Křikava |
| Adresa zástupce v EU : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail zástupce v EU : | info@meucci.cz |
