Pevný ocelový náramek s nepravidelným motivem - Meucci DB629
Kód: DB629Související produkty
Detailní popis produktu
Stylový pevný ocelový náramek s nepravidelným motivem Meucci DB629 je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která je známá svou odolností a svým leskem. Díky tomu si náramek zachovává svůj elegantní vzhled i při každodenním nošení.
Vzhled pevný ocelový náramek s nepravidelným motivem Meucci DB629 je tvořený lehce nepravidelně tvarovanými prvky, které vytvářejí moderní a zajímavý celek. Povrch je lesklý, bez dalších ozdobných detailů.
Díky pohodlnému provedení se pevný ocelový náramek s nepravidelným motivem Meucci DB629 dobře nosí a příjemně sedí na zápěstí. Náramek je vhodný pro každodenní nošení i jako elegantní doplněk.
- Dárková krabička zdarma
- Zboží pochází od českého distributora - splňuje vysoké nároky na kvalitu použitého materiálu (neobsahuje škodlivé těžké kovy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové náramky |
|---|---|
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Zapínání: | Zámek a kloub |
| Povrch: | Lesklý |
| Délka náramku: | 19 cm |
| Šířka: | 16 mm |
| Váha: | 32,5 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Meucci |
|---|---|
| Adresa : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail : | info@meucci.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Martin Křikava |
| Adresa zástupce v EU : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail zástupce v EU : | info@meucci.cz |
