Pevný ocelový náramek s vroubkovaným širokým designem - Meucci DB617
Kód: DB617Související produkty
Detailní popis produktu
Pevný ocelový náramek s vroubkovaným širokým designem Meucci DB617 je vyroben z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou odolností, pevností a stálým leskem. Díky pevnému provedení si náramek zachovává svůj tvar i elegantní vzhled při každodenním nošení.
Design náramku je tvořen širším kovovým tělem s vroubkovanou strukturou, která vytváří decentní rytmus po celém povrchu šperku. Tento detail dodává náramku zajímavý, moderní charakter, zatímco celolesklé provedení podtrhuje jeho čistý a elegantní vzhled.
Díky pevnému a pohodlnému provedení se pevný ocelový náramek s vroubkovaným širokým designem Meucci DB617 dobře nosí a stabilně sedí na zápěstí. Je ideální volbou pro každodenní nošení i jako výrazný elegantní doplněk.
- Dárková krabička zdarma
- Zboží pochází od českého distributora - splňuje vysoké nároky na kvalitu použitého materiálu (neobsahuje škodlivé těžké kovy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové náramky |
|---|---|
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Zapínání: | Bez zapínání (pevný) |
| Povrch: | Lesklý |
| Délka náramku: | 16 cm |
| Šířka: | 30 mm |
| Váha: | 35,4 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Meucci |
|---|---|
| Adresa : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail : | info@meucci.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Martin Křikava |
| Adresa zástupce v EU : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail zástupce v EU : | info@meucci.cz |
