Pevný pozlacený ocelový náramek s motivem větviček - Meucci DB639
Kód: DB639Související produkty
Detailní popis produktu
Stylový pevný pozlacený ocelový náramek s motivem větviček Meucci DB639 je vyroben z kvalitní chirurgické oceli s pozlacenou úpravou, která mu dodává výrazný zlatý lesk a zároveň zajišťuje vysokou odolnost. Díky tomu si náramek zachovává svůj elegantní vzhled i při každodenním nošení.
Vzhled pevného pozlaceného ocelového náramku Meucci DB639 tvoří jemně zakroucené ornamenty ve tvaru větviček s drobnými lístky, které jsou plynule propojené do lehkého a dekorativního celku. Celolesklý zlatý povrch podtrhuje detailní zpracování a dodává náramku jemný, přírodní a elegantní vzhled.
Díky lehkému a pohodlnému provedení se pevný pozlacený ocelový náramek s motivem větviček Meucci DB639 příjemně nosí a dobře sedí na zápěstí. Náramek je ideální volbou pro každodenní nošení i jako jemný elegantní doplněk pro slavnostní příležitosti.
- Dárková krabička zdarma
- Zboží pochází od českého distributora - splňuje vysoké nároky na kvalitu použitého materiálu (neobsahuje škodlivé těžké kovy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové náramky |
|---|---|
| Barva: | Zlatá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Zapínání: | Bez zapínání (pevný) |
| Povrch: | Lesklý |
| Povrchová úprava: | Zlaté PVD |
| Délka náramku: | 15 cm |
| Šířka: | 31,5 mm |
| Váha: | 22,5 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Meucci |
|---|---|
| Adresa : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail : | info@meucci.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Martin Křikava |
| Adresa zástupce v EU : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail zástupce v EU : | info@meucci.cz |
