Pevný pozlacený ocelový náramek s květinovým motivem - Meucci DB646
Kód: DB646Související produkty
Detailní popis produktu
Stylový pevný pozlacený ocelový náramek s květinovým motivem Meucci DB646 je vyroben z kvalitní chirurgické oceli s pozlacenou úpravou, která mu dodává výrazný zlatý lesk a elegantní vzhled. Díky odolnému materiálu si náramek zachovává svůj krásný vzhled i při každodenním nošení.
Vzhled pevného pozlaceného ocelového náramku s květinovým motivem Meucci DB646 je jemný a elegantní, tvořený hladkými liniemi v zlatém provedení. Ve střední části náramku se nachází dva květinové motivy, které působí decentně a ozvláštňují jinak čistý design.
Díky lehkému a pohodlnému provedení se pevný pozlacený ocelový náramek s květinovým motivem Meucci DB646 dobře nosí a působí velmi jemně na zápěstí. Náramek je ideální volbou pro každodenní nošení i jako elegantní doplněk pro slavnostní příležitosti.
- Dárková krabička zdarma
- Zboží pochází od českého distributora - splňuje vysoké nároky na kvalitu použitého materiálu (neobsahuje škodlivé těžké kovy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové náramky |
|---|---|
| Barva: | Zlatá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Zapínání: | Zámek |
| Povrch: | Lesklý |
| Povrchová úprava: | Zlaté PVD |
| Délka náramku: | 19 cm |
| Rozměr ozdoby: | 13x25 mm |
| Šířka: | 2 mm |
| Váha: | 10,7 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Meucci |
|---|---|
| Adresa : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail : | info@meucci.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Martin Křikava |
| Adresa zástupce v EU : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail zástupce v EU : | info@meucci.cz |
