Pevný pozlacený ocelový náramek z drobných propojených tvarů - Meucci DB626
Kód: DB626Související produkty
Detailní popis produktu
Pevný pozlacený ocelový náramek z drobných propojených tvarů Meucci DB626 je elegantní šperk z kvalitní chirurgické oceli s pozlacenou úpravou, která mu dodává výrazný zlatý lesk a zároveň zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost.
Design náramku je tvořen drobnými propojenými šestiúhelníkovými tvary, které na sebe pravidelně navazují. Celolesklý zlatý povrch zvýrazňuje detailní zpracování jednotlivých prvků a dodává náramku moderní, elegantní a jemně luxusní vzhled.
Díky pevnému a pohodlnému provedení se pevný pozlacený ocelový náramek z drobných propojených tvarů Meucci DB626 příjemně nosí a dobře sedí na zápěstí. Je ideální volbou pro každodenní nošení i jako elegantní doplněk pro různé příležitosti.
- Dárková krabička zdarma
- Zboží pochází od českého distributora - splňuje vysoké nároky na kvalitu použitého materiálu (neobsahuje škodlivé těžké kovy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové náramky |
|---|---|
| Barva: | Zlatá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Zapínání: | Zámek a kloub |
| Povrch: | Lesklý |
| Povrchová úprava: | Zlaté PVD |
| Délka náramku: | 19 cm |
| Šířka: | 6 mm |
| Váha: | 14,6 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Meucci |
|---|---|
| Adresa : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail : | info@meucci.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Martin Křikava |
| Adresa zástupce v EU : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail zástupce v EU : | info@meucci.cz |
