Pevný pozlacený ocelový náramek s dvojitou otevřenou linií - Meucci DB620
Kód: DB620Související produkty
Detailní popis produktu
Pevný pozlacený ocelový náramek s dvojitou otevřenou linií Meucci DB620 je vyroben z kvalitní chirurgické oceli s pozlacenou úpravou, která mu dodává výrazný zlatý lesk a zároveň zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost.
Design náramku tvoří dvě linie, které vytvářejí moderní, vzdušný a čistý vzhled. Linie působí elegantně a zároveň lehce netradičně, což dává šperku zajímavý charakter.
Díky pevnému provedení se pevný pozlacený ocelový náramek s dvojitou otevřenou linií Meucci DB620 dobře nosí a stabilně sedí na zápěstí. Je ideální volbou pro každodenní nošení i jako moderní elegantní doplněk.
- Dárková krabička zdarma
- Zboží pochází od českého distributora - splňuje vysoké nároky na kvalitu použitého materiálu (neobsahuje škodlivé těžké kovy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové náramky |
|---|---|
| Barva: | Zlatá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Zapínání: | Bez zapínání (pevný) |
| Povrch: | Lesklý |
| Povrchová úprava: | Zlaté PVD |
| Délka náramku: | 16 cm |
| Šířka: | 19 mm |
| Váha: | 13,3 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Meucci |
|---|---|
| Adresa : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail : | info@meucci.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Martin Křikava |
| Adresa zástupce v EU : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail zástupce v EU : | info@meucci.cz |
