Pevný pozlacený ocelový náramek - Meucci DB645
Kód: DB645Související produkty
Detailní popis produktu
Stylový pevný pozlacený ocelový náramek Meucci DB645 je vyroben z kvalitní chirurgické oceli s pozlacenou úpravou, která mu dodává výrazný zlatý lesk a elegantní vzhled. Díky pevnému zpracování působí náramek mohutněji a zároveň si zachovává svůj luxusní charakter.
Vzhled pevného pozlaceného ocelového náramku Meucci DB645 je tvořen širšími, hladkými plochami s jednotným lesklým povrchem. Celek působí čistě, robustně a moderně, bez přebytečných detailů, což podtrhuje jeho výrazný styl.
Díky pevnému a pohodlnému provedení se pevný pozlacený ocelový náramek Meucci DB645 dobře nosí a stabilně sedí na zápěstí. Náramek je vhodný jak pro běžné nošení, tak i jako výrazný elegantní doplněk pro speciální příležitosti.
- Dárková krabička zdarma
- Zboží pochází od českého distributora - splňuje vysoké nároky na kvalitu použitého materiálu (neobsahuje škodlivé těžké kovy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové náramky |
|---|---|
| Barva: | Zlatá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Zapínání: | Bez zapínání (pevný) |
| Povrch: | Lesklý |
| Povrchová úprava: | Zlaté PVD |
| Délka náramku: | 15 cm |
| Šířka: | 42 mm |
| Váha: | 30,6 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Meucci |
|---|---|
| Adresa : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail : | info@meucci.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Martin Křikava |
| Adresa zástupce v EU : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail zástupce v EU : | info@meucci.cz |
