Pozlacený ocelový náramek s velkými oválnými očky - Meucci DB610
Kód: DB610Související produkty
Detailní popis produktu
Pozlacený ocelový náramek s velkými oválnými očky Meucci DB610 je vyroben z kvalitní chirurgické oceli s pozlacenou úpravou, která mu dodává výrazný zlatý lesk a zároveň zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost.
Design náramku tvoří výraznější oválná očka se zaobleným, jemně plastickým tvarem. Jednotlivé větší články jsou mezi sebou propojeny drobnými nenápadnými očky, díky kterým celý design působí lehce, plynule a harmonicky. Zlaté provedení navíc zvýrazňuje tvar jednotlivých oček a dodává šperku moderní a stylový charakter.
Díky pohodlnému provedení se pozlacený ocelový náramek s velkými oválnými očky Meucci DB610 příjemně nosí a dobře sedí na zápěstí. Je ideální volbou pro každodenní nošení i jako výraznější elegantní doplněk k různým outfitům.
- Dárková krabička zdarma
- Zboží pochází od českého distributora - splňuje vysoké nároky na kvalitu použitého materiálu (neobsahuje škodlivé těžké kovy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové náramky |
|---|---|
| Barva: | Zlatá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Zapínání: | Karabina |
| Povrch: | Lesklý |
| Povrchová úprava: | Zlaté PVD |
| Délka náramku: | 17-20 cm (prodlužovací řetízek) |
| Šířka: | 21 mm |
| Váha: | 12,3 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Meucci |
|---|---|
| Adresa : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail : | info@meucci.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Martin Křikava |
| Adresa zástupce v EU : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail zástupce v EU : | info@meucci.cz |
