Ocelový náramek - Meucci DB640
Kód: DB640Související produkty
Detailní popis produktu
- Dárková krabička zdarma
- Zboží pochází od českého distributora - splňuje vysoké nároky na kvalitu použitého materiálu (neobsahuje škodlivé těžké kovy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové náramky |
|---|---|
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Zapínání: | Bez zapínání (pevný) |
| Povrch: | Lesklý |
| Délka náramku: | 15 cm |
| Šířka: | 31,5 mm |
| Váha: | 22,5 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Meucci |
|---|---|
| Adresa : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail : | info@meucci.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Martin Křikava |
| Adresa zástupce v EU : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail zástupce v EU : | info@meucci.cz |
