Stříbrný prsten s oválným opálem a zirkony - Meucci SR149
Kód: SR149-52 SR149-54 SR149-57 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Mystický a kouzelný: Hlavní opál je pečlivě vybraný pro svou čistotu a nádherné odlesky, čímž dodává prstenu nádech mystiky a kouzla, který z něj činí skutečný klenot mezi šperky. Paprsky z kubických zirkonů vytvářejí nádherný vizuální efekt, který prstenu dodává jiskru a dynamiku, a z každého úhlu zajišťují zářivý lesk.
Elegantní a luxusní: Prsten je dokončen povrchovou úpravou rhodiováním, která dodává stříbru neodolatelný lesk a moderní vzhled. Tento prsten je ideálním doplňkem pro každou příležitost, ať už jde o slavnostní večer nebo speciální událost. Jeho elegantní design a třpytivý lesk dodají vašemu vzhledu dotek jedinečné elegance a luxusu.
- Rhodiování - zabraňuje černání stříbra, lesk a vzhled bílého zlata
- Vyrobeno ze stříbra ryzosti 925/1000, značeno ryzostní značkou
- Dárková krabička a certifikát pravosti zdarma
- Zboží pochází od českého distributora - splňuje vysoké nároky na kvalitu použitého materiálu (neobsahuje škodlivé těžké kovy)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prsteny |
|---|---|
| Barva: | Bílá, Čirá, Stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Hlavní kámen: | Opál (syntetický) |
| Postranní kameny: | Kubický zirkon |
| Povrch: | Lesklý |
| Povrchová úprava: | Rhodiování |
| Šířka: | 2 mm |
| Váha: | 3 g |
| Rozměr ozdoby: | 9x8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Meucci |
|---|---|
| Adresa : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail : | info@meucci.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Martin Křikava |
| Adresa zástupce v EU : | Bednaříkova 1a, 628 00, Brno |
| E-mail zástupce v EU : | info@meucci.cz |
